František Eliáš
František Eliáš
Učírna Zlín, Vodní 4205
+420 776 193 925
frantisekelias (at) gmail.com

Fakturační údaje: František Eliáš, Budovatelská 4798, 760 05 Zlín, IČ: 72475994, DIČ: CZ8101224120

Máte v hlavě nějaký záměr? Rád vám poradím, nasměruju. Úvodní nezávazná konzultace je zdarma.

Pro získání představy o vašem projektu jsem připravil pár jednoduchých otázek. Už jenom zamyšlení nad nimi vás posune o krok dál. Věříte?

→ Chci to zkusit

Něco málo o mně

Ať už si říkám designér, facilitátor nebo průvodce, jsem především člověk. A jsem tady proto, abych tvořil. A taky, abych pomáhal dalším lidem vytvořit to, co bude užitečné lidem v jejich okolí. (Věřím, že následně i celé společnosti.)

K tomu používám kreativní techniky jako například Design Thinking nebo Human Centered Design. Mimo jiné. Inspiruju se totiž v různých oblastech. Ve své práci propojuju zkušenosti z grafického designu, facilitační dovednosti i permakulturní principy.

Žiju a pracuju ve Zlíně, kde také spolupracuju s podobně naladěnými lidmi na různých lokálních aktivitách. O tom všem i o své cestě píšu blog TVŮRCE HUMUSU.

Moje pracovní zkušenosti

V roce 2005 jsem začal pracovat jako grafický designér.

Pracoval jsem v brněnském studiu upsala graph!c design, jako dtp operátor v Global DTP a nakonec v Nadaci Partnerství jako hlavní nadační grafik.

V Nadaci Partnerství jsem spoluinicioval založení inovačního týmu, který se zabýval zlepšováním interní komunikace a inovací konkrétních projektů.

Kromě vzdělání na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity mám za sebou řadu kurzů z oblasti komunikace, designového myšlení a osobního rozvoje.
Absolvoval jsem také Úplný kurz permakulturního designu (PermaNet – Růžďka).

Od roku 2016 začínám zcela na volné noze.

Přečtěte si moje postřehy z kreativní práce